بیانیه توافق سطح خدمات

بیانیه توافق سطح خدمات
قابل توجه بازدید کنندگان محترم
بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال شرکت آب و فاضلاب استان فارس را به اطلاع میرساند:
۱- تارنمای شرکت آب و فاضلاب استان فارس قادر به ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق بخش ارسال شکایات می باشد. در این قسمت شما می توانید به عنوان فرد حقوقی یا حقیقی بصورت تمام وقت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز شکایت یا درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین در صورت داشتن سؤال می توانید به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید.
۲- - برای ارتباط با مدیرعامل شرکت و تقاضای وقت ملاقات به قسمت تقاضای وقت ملاقات با مدیرعامل مراجعه نمایید.
۳- جهت دریافت خدمات فروش انشعاب آب و فاضلاب و همچنین خدمات پس از فروش می توانید در تمام ساعات در طول هفته به سامانه فروش و خدمات پس از فروش انشعاب آب و فاضلاب مراجعه فرمایید. البته بررسی درخواستهای خدمات و مدارک ثبت شده در اولین فرصت در ساعات اداری یعنی از شنبه لغايت چهارشنبه ۷:۱۵ تا ۱۴:۱۵ و پنج شنبه ۷:۱۵ تا ۱۳:۱۵ انجام می شود.
۴- از طریق بخش تماس با ما علاوه بر دسترسی به لیست تلفنهای داخلی کارکنان شرکت امکان برقراری تماس اینترنتی با تلفنهای داخلی فراهم شده است.
۵- پورتال شرکت آب و فاضلاب استان فارس بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، در همین صفحه به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
۶- بخش دریافت قبوض از ساعت ۲۱ تا ۷ صبح روز بعد برای دفاتر پیشخوان غیر فعال می باشد و امکان ثبت قبض میسر نخواهد بود.
۷- دسترسی به تارنمای شرکت آب و فاظلاب فارس در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر می باشد. اما چنانچه به دلایلی مانند به روزرسانی در سرویس دهی وقفه ایجاد شود مراتب از قبل در جدول زیر اعلام خواهد شد.

 

تاریخ علت در دسترس نبودن زمان شروع زمان خاتمه