سایر اخبار

رئیس کمسیون کشاورزی و نماینده ی مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت آبفا فارس و فرماندار ویژه ی شهرستان داراب از روند اجرای پروژه های آبرسانی شهر داراب بازدید و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

۱۴۰۱/۰۹/۰۸

استاندار فارس با ارسال لوح تقدیر از همکاری مدیر عامل شرکت آبفا فارس در کلیه ی فعالیت های مرتبط با مدیریت بحران قدردانی کرد

۱۴۰۱/۰۹/۰۷

امور آبفا شهرستان فسا همزمان با هفته ی بسیج مستضعفین اقدام به برپایی میز خدمت به مردم در مصلای نماز جمعه ی شهر فسا نمود

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس همزمان با گرامیداشت هفته بسیج و بمنظور تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات و مسائل عمومی در حوزه ی آب شرب، امور آبفا شهرستان فسا اقدام به برپایی میز خدمت به مردم و بررسی مشکلات و مسائل آنان در محل مصلی نماز جمعه شهر فسا نمود.

۱۴۰۱/۰۹/۰۶

در حاشیه ی برگزاری نماز جمعه ی شهر باب انار شهرستان خفر که با حضور نماینده ی مردم شهرستان های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، امور آبفا این شهرستان نیز با شرکت در میز خدمت فرمانداری ، مشکلات شهروندان در حوزه ی آبرسانی را بررسی و پاسخ مناسب ارائه نمود.

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

امور آبفای شهرستان کازرون با هماهنگی با اداره آموزش و پرورش این شهرستان ، اقدام به برگزاری جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) در آموزشگاه های ابتدایی این شهر نمود.

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

مدیر امور آبفا شهرستان گراش و تنی چند از کارشناسان این امور در حاشیه ی برگزاری نماز جمعه ی شهر گراش با تشکیل میز خدمت ، مشکلات مردم در حوزه ی آب شرب را بررسی نمودند

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

با اصلاح و بهسازی شبکه توزیع آب شرب درخیابان دولت آباد شهر مرودشت ، جمعی از مشترکین از مزایای آن بهره مند گردیدند.

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

همزمان با هفته بسیج و فرارسیدن هفته ی کتاب و کتاب خوانی، جمعی از بانوان شاغل در شرکت آبفا فارس از یک کتابخانه ی عمومی در شیراز بازدید کردند.

۱۴۰۱/۰۹/۰۲

طی مراسمی سرپرست امور آبفا شهرستان قیروکارزین معرفی و از خدمات مدیر سابق این امور تقدیر شد .

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با نماینده ی مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران دو شهرستان و جمعی از مسئولین محلی، مسائل مربوط به آبرسانی شهری و روستایی این شهرستان ها را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

صفحه‌ها