سایر اخبار

با تعویض الکتروپمپ و رفع اتفاقات تأسیسات سر چاهی چاه آب شرب روستایشرفویه ی بخش بنارویه شهرستان لارستان ، آبرسانی به مشترکین آب دو روستا به حالت عادی بازگشت.

۱۳۹۹/۱۱/۰۶

رئیس اداره ی آبفا بخش جنت شهرستان داراب از رفع اتفاقات خط انتقال مسکن مهر این شهر خبر داد.

۱۳۹۹/۱۱/۰۶

سرپرست امور آبفا شهرستان اوز و رابط اجرائی مجمع خیرین آبرسان استان فارس در این شهرستان، گفت: از سالهای گذشته تا کنون مشارکت های مالی مردمی و خیرین نیکوکار محلی، در مسیر رفع مشکلات آب آشامیدنی شهرستان اوز نقش به سزایی داشته است.

۱۳۹۹/۱۱/۰۵

 طی مراسمی در شهرستان جهرم ، ضمن تقدیر از برگزیده ی مرحله ی کشوری سومین دوره از مسابقه ی سراسری آب مساوی است با زندگی ، تندیس یادبود مسابقات در مرحله ی کشوری به وی اهدا گردید.

۱۳۹۹/۱۱/۰۵

بخشدار بخش ماهور میلاتی شهرستان ممسنی با ارسال لوح تقدیر از سرپرست امورآبفا این شهرستان به پاس رفع مشکلات  آبرسانی به بخش ماهور میلاتی ، قدردانی نمود .

۱۳۹۹/۱۱/۰۵

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس به دعوت مدیر کل اداره آموزش و پرورش این استان در نشست تصویری با مدیران امور آبفا و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان فارس، شرکت نمود.

۱۳۹۹/۱۱/۰۴

 در ادامه ی اجرای پروژه های مختلف آبرسانی شهری و روستایی، پس از فعالیت های بی وقفه اکیپ رفع اتفاقات اداره بهره برداری امور آبفا شهرستان کوار، چاه آبرسانی این امور در مجموعه ی آبرسانی قصر احمد بخش مرکزی ، مرمت و بهره برداری از آنها از سر گرفته شد.

۱۳۹۹/۱۱/۰۱

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با بخشدار بخش وراوی شهرستان مهر مسائل مربوط به آبرسانی شهری و روستایی این بخش را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

۱۳۹۹/۱۱/۰۱

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با فرماندار شهرستان ارسنجان، آخرین وضعیت منابع آب شرب ، مسائل و نیازهای حوزه ی آبرسانی به شهر و روستاهای این شهرستان را مورد بررسی و تبادل نظر قرارداد

۱۳۹۹/۱۰/۲۷

الکتروپمپ و تأسیسات سر چاهی چاه آبرسانی مجموعه ی قنات ابراهیم  شهرستان سرچهان در حداقل زمان تعویض و مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت.

۱۳۹۹/۱۰/۲۳

صفحه‌ها