سایر اخبار

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با مسئولین شهرستان خرمبید، مسائل مربوط به آبرسانی به شهروندان صفا شهر را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

۱۳۹۸/۰۶/۳۰

کارکنان امور آبفا شهرستان فسا در اقدامی خیرخواهانه خون خود را به بیماران نیازمند و حادثه دیدگان اهداء نمودند
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) جمعی از کارکنان امور آبفا شهرستان فسا در اقدامی خداپسندانه و با نیت کمک به بیماران و حادثه دیدگان نیازمند ، به پایگاه انتقال خون شهرستان فسا مراجعه و اقدام به اهداء خون نمودند

۱۳۹۸/۰۶/۲۷

معاون بهره برداری شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با بخشدار بخش مشهد مرغاب و رئیس اداره ی آبفا شهر قادرآباد ، مسائل موجود در روند آبرسانی به شهروندان شهر قادرآباد را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد .

۱۳۹۸/۰۶/۲۷

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با فرماندار شهرستان کازرون مسائل مربوط به آب و فاضلاب این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

۱۳۹۸/۰۶/۲۶

با اصلاح ۱۵۰۰ متر از شبکه توزیع آب شرب و اجرای ۲۰۰۰ متر خط انتقال آبرسانی از چاه شماره ۲ شهر هماشهر، جمعی از مردم از مزایای آن منتفع گردیدند.

۱۳۹۸/۰۶/۲۶

به همت اکیپ بهره برداری و اتفاقات اداره آبفا شهرزاهد شهر(فسا) مخزن ۲۵۰۰ متر مکعبی ذخيره آب شرب این شهر شستشو و لایروبی گرديد.

۱۳۹۸/۰۶/۲۶

فرمانده ی پایگاه مقاومت بسیج شرکت آبفا استان فارس با فرا رسیدن هفته ی دفاع مقدس (۳۱ شهریور ماه الی ۶ مهر ماه) طی گفتگویی برنامه های این پایگاه مقاومت در هفته ی مذکور را تشریح نمود.

۱۳۹۸/۰۶/۲۶

طی مراسمی سرپرست امور آبفا شهرستان استهبان معرفی و از خدمات مدیر سابق این امور قدردانی شد .

۱۳۹۸/۰۶/۲۳

با اصلاح ۱۱۵۰ متر از شبکه توزیع آب شرب در خیابان شهید عباسی شهر ششده و روستای دولت آباد، جمعی از مردم از مزایای آن منتفع گردیدند.

۱۳۹۸/۰۶/۲۳

کارکنان شرکت آبفا استان فارس، امور و ادارات آبفا شهرهای تابعه در ایام دهه ی نخست محرم با برگزاری مراسم زیارت عاشورا به سوگواری و گرامیداشت حماسه ی کربلا و سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین "ع" پرداختند

۱۳۹۸/۰۶/۲۳

صفحه‌ها