سایر اخبار

شورای فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان فارس در آستانه ی فرا رسیدن عید غدیر خم اولین جلسه ی خود پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی را به منظور تدوین برنامه های فرهنگی این شرکت در سال جاری ، تشکیل داد

۱۳۹۹/۰۵/۱۵

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس با حضور در شهرستان کازرون با فرماندار این شهرستان دیدار و مسائل و نیازهای  مربوط به آبرسانی به شهرها و روستاهای این شهرستان و تصفیه ی فاضلاب شهر کازرون را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد .

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

طی جلسه ای در فرمانداری شهرستان کوار، سرپرست امور آبفا شهرستان کوار معرفی و از خدمات مدیر امور آبفا روستایی سابق این شهرستان قدردانی شد.

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

با بهره برداری از طرح آبرسانی به مجموعه های آبرسانی روستایی تنگ حنا و قاسم آباد شهرستان بختگان، مشکل کم آبی در ۱۱ روستای این شهرستان، مرتفع گردید.

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

با تعویض الکتروپمپ و رفع اتفاقات تأسیسات سر چاهی چاه آب شرب روستای زنجیران شهرستان فیروزآباد و مجموعه ی آبرسانی روستایی کراده شهرستان خفر در کمترین زمان ممکن ، آبرسانی به مشترکین آب شرب تعدادی از روستاهای این دو شهرستان، از سر گرفته شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۳

با تعویض الکتروپمپ و رفع اتفاقات تأسیسات سر چاهی یکی از منابع تأمین آب شرب شهر عماد شهر لارستان، و همچنین اصلاح شبکه ی آبرسانی روستای شرقی شهر خفر ، آبرسانی به مشترکین آب شرب این شهر و روستای استان فارس به حالت عادی بازگشت.

۱۳۹۹/۰۵/۱۱

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با نماینده ی مردم شهرستان های استهبان، نی ریز و بختگان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران و جمعی از مسئولین محلی این شهرستانها ، آخرین وضعیت منابع آب شرب ، مسائل و موانع موجود در بخش آبرسانی به شهرها و روستاهای شهرستان های مذکور را مورد بررسی و تبادل نظر قرارداد به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، علی بوستانی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و

۱۳۹۹/۰۵/۱۱

امور آبفار شهرستان اقلید ضمن اقدامات گسترده پیشگیرانه و بهداشتی همزمان با شیوع بیماری ویروسی کرونا در کشور طی چند ماه گذشته، با همکاری شهرداری این شهر اقدام به سم پاشی و ضد عفونی سطح شهر اقلید نمود.

۱۳۹۹/۰۵/۰۸

به منظور ارتقاء سطح کیفی آب شرب شهر فیروزآباد، سیستم گند زدایی آب شرب با استفاده از الکترولیز نمک طعام خریداری ، نصب و راه اندازی شد .

۱۳۹۹/۰۵/۰۸

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با فرماندار شهرستان کوار ، مسائل مربوط به آبرسانی به شهروندان این شهرستان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد .

۱۳۹۹/۰۵/۰۵

صفحه‌ها