سایر اخبار

امورآبفا شهرستان لارستان طی برنامه ای فرهنگی آموزشی در دبیرستان های دخترانه ی شهر لار، ضمن تأکید بر لزوم مصرف بهینه ، به تشریح راهکار های صرفه جویی در مصرف آب پرداخت.

۱۳۹۷/۰۹/۲۱

دانش آموزان مقطع ابتدایی شهر مهر که به همت امور آبفا شهری و اداره ی آموزش و پرورش شهرستان طی جشنواره ی فرهنگی آموزشی فراگیری اصول مصرف بهینه ی آب،گردآمده بودند، برای صرفه جویی در مصرف آب شعار همدلی سردادند.

۱۳۹۷/۰۹/۲۰

رئیس اداره آبفا شهر قادرآباد دردیدار با دانش آموزان چند دبستان این شهر ضمن تشریح اصول مصرف بهینه آب ، به بیان راهکار های صرفه جویی در مصرف در مدرسه و خانواده پرداخت.

۱۳۹۷/۰۹/۲۰

امور آبفای شهرستان لامرد با هماهنگی اداره آموزش و پرورش این شهرستان طی برنامه ای فرهنگی اقدام به آموزش اصول صرفه جویی در مصرف آب به دانش آموزان ابتدایی این شهر در قالب جنگ شادی و برنامه های شاد و کودکانه نمود.

۱۳۹۷/۰۹/۱۹

اداره ی آبفا شهر اشکنان(شهرستان لامرد) با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهر  طی جشنواره ای فرهنگی آموزشی در یکی از مدارس ابتدایی شهر اشکنان ، اقدام به آموزش اصول صرفه جویی در مصرف آب در قالب جنگ شادی و برنامه های شاد و کودکانه نمود.

۱۳۹۷/۰۹/۱۹

امور آبفا آباده به منظور ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب در میان دانش آموزان ، جلسه ای با ائمه ی جماعات مدارس شهرستان آباده برگزار نمود.

۱۳۹۷/۰۹/۱۹

امور آبفا شهرستان خرم بید به منظور ارتقاء سطح آگاهی و آموزشی کارکنان در حوادث و بلایای طبیعی ، اقدام به برگزاری مانور  آموزشی زلزله نمود.

۱۳۹۷/۰۹/۱۸

امام جمعه و بخشدار شهر بیرم به اتفاق تنی چند از مسئولین محلی از اداره ی آبفا شهری بیرم  بازدید کردندو در خصوص روند آبرسانی به مردم و مسائل و مشکلات موجود به بحث پرداختند.

۱۳۹۷/۰۹/۱۸

کمیته ی داوری مرحله ی استانی مسابقه ی نقاشی سراسری آب مساوی است با زندگی، ۱۰ اثر برتر در استان فارس در دو گروه سنی کودک و نوجوان را برگزیدند.

۱۳۹۷/۰۹/۱۷

همزمان با روز حسابدار طی مراسمی  با حضور مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس از حسابداران ، کارشناسان مالی  و جمعی از کارکنان بازنشسته ی امور مالی این شرکت تجلیل شد.

۱۳۹۷/۰۹/۱۷

صفحه‌ها