سایر اخبار

امور آبفای شهرستان آباده طی هماهنگی با اداره آموزش و پرورش این شهرستان با حضور در مدارس ابتدایی شهرهای آباده و صغاد اقدام به آموزش اصول صرفه جویی در مصرف آب در قالب جشن فراگیری نخستین واژه(آب) نمود.

۱۳۹۸/۰۸/۲۰

رئیس اداره آبفا شهر بیرم در دیدار با دانش آموزان مدرسه ی دخترانه امام علی (ع) ضمن تشریح اصول مصرف بهینه آب ، به بیان راهکار های صرفه جویی در مصرف در مدرسه و خانواده پرداخت.

۱۳۹۸/۰۸/۲۰

جمعی از دانش آموزان دبستان شهید شریفی شهر اقلید همراه با مربیان خود از تاسیسات آبرسانی شهید حسن اکبری این شهر بازدید و با مراحل تأمین و توزیع آب شرب آشنا شدند.

۱۳۹۸/۰۸/۲۰

مدیر امور آبفا شهرستان لارستان و تعدادی از کارشناسان این امور در حاشیه ی برگزاری نماز جمعه ی شهر لار با تشکیل میز خدمت ، مشکلات شهروندان در حوزه ی آبرسانی را بررسی نمودند

۱۳۹۸/۰۸/۱۹

یکی از کارکنان شرکت آبفا استان فارس با شرکت در مسابقات تنیس کارکنان دولت در استان فارس عنوان دوم در بخش انفرادی و عنوان سوم تیمی را کسب نمود

۱۳۹۸/۰۸/۱۸

سمینارآموزشی نقش زنان در مدیریت مصرف آب با حضور جمعی از اعضای کمسیون امور بانوان ، مربیان مدارس ابتدایی و بانوان خانه دار شهر کوار برگزار و اصول و روش های کاربردی صرفه جویی در مصرف آب ارائه گردید.

۱۳۹۸/۰۸/۱۸

امور آبفای شهرستان مرودشت با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان ، اقدام به برگزاری مسابقه ی نقاشی آب مساوی است با زندگی در آموزشگاه دخترانه ی علم و ادب شهید قنبر علی زارع شهر مرودشت نمود.

۱۳۹۸/۰۸/۱۳

دبیر یازدهمین کنگره ی ملی مهندسی عمران دانشگاه شیراز با ارسال لوح تقدیر از شرکت آبفا استان فارس به پاس همکاری در برگزاری این کنگره تقدیر نمود

۱۳۹۸/۰۸/۱۲

امور آبفا شهرستان اقلید به منظور ارتقاء سطح آمادگی پرسنل خود هنگام بروز حوادثی همچون زلزله، در مانور شهرستانی آمادگی در برابر زلزله شرکت نمود و به ارائه خدمات آبرسانی به حادثه دیدگان فرضی پرداخت.

۱۳۹۸/۰۸/۱۱

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به اتفاق معاون آموزشی سازمان پدافند غیر عامل کشور از غرفه توانمندی های شرکت آبفا استان فارس در زمینه پدافند غیر عامل که همزمان با هفته پدافند غیر عامل برپا گردید بازدید کرد.

۱۳۹۸/۰۸/۱۱

صفحه‌ها