سایر اخبار

طی مراسمی در محل امور آبفا شهرستان خفر، سرپرست جدید امور آبفا این شهرستان معرفی و از زحمات سرپرست سابق این امور تقدیر شد.

۱۴۰۲/۰۱/۱۰

مدیر عامل شرکت آبفا فارس در دیدار با نماینده مردم شهرستان های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل مربوط به آبرسانی به شهرستان های یاد شده بحث و گفت گو کردند.

۱۴۰۲/۰۱/۰۹

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت، وضعبت آبرسانی به شهر ها و روستا های این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

۱۴۰۲/۰۱/۰۸

با بازسازی و ساخت تابلوهای برق تصفیه خانه فاضلاب شهر مرودشت، قریب به ۲۱ میلیارد ريال صرفه جویی ایجاد شده است.

۱۴۰۲/۰۱/۰۸

مدیر عامل آبفا فارس در روزهای پایان سال ۱۴۰۱ و در آستانه نوروز و آغاز سال جدید، خانواده همکاران بازنشسته فوت شده را مورد تفقد قرار داد. 

۱۴۰۲/۰۱/۰۶

مدیر عامل شرکت آبفا فارس در دیدار با نماینده مردم شهرستان های خرامه، سروستان و کوار در مجلس شورای اسلامی، وضعبت آبرسانی به شهر ها و روستا های این شهرستان ها را مورد بررسی قرار داد.

۱۴۰۲/۰۱/۰۶

مدیر کل دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت مهندسی آبفا کشور طی جلسه ای با مدیر عامل و معاونین شرکت آبفا فارس مسائل مربوط به این حوزه را بررسی کرد.

۱۴۰۲/۰۱/۰۶

رئیس شورای اسلامی شهر گراش با ارسال لوح تقدیر مشترک با شهردار گراش، از تلاشها و زحمات مدیر امور آبفا این شهرستان در راستای فعالیت چشمگیر و رفع مشکلات و مسائل مردم قدردانی نمود.

۱۴۰۲/۰۱/۰۵

جمعی از ساکنین خیابان ظفر شهرک انقلاب جهرم با ارسال لوح تقدیر از خدمات و فعالیت های آبرسانی مدیر و کارکنان امور آبفا این شهرستان قدردانی نمودند.

۱۴۰۱/۱۲/۲۸

صفحه‌ها