پیام مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس به مناسبت تقارن روز قدس، آزاد سازی خرمشهر و عید سعید فطر

القدس لنا ...

تقارن روز جهانی قدس با سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ( روز مقاومت ) و همچنین در آستانه عید سعید فطر روز ضیافت وصال حضرت حق بعد از یک ماه خودسازی مقدس، که این خود بیانگر پیوند عمیق و معنادار آرمان قدس شریف با فرهنگ مقاومت همراه با خودسازی و معنویت و ایمان درونی امت اسلامی است به فال نیک گرفته و گرامی میداریم.

سوم خرداد ۱۳۶۱ رزمندگان دلیر ایران اسلامی با رشادت مثال زدنی خود موفق به خلق حماسه‌ بی‌بدیل فتح خرمشهر شدند. اینک همان فرزندان انقلاب اسلامی و نسل‌های بعد از آن، با تأسی به روح ایمان، خودباوری و اتکاء به خداوند قادر متعال با دلی سرشار از عشق و محبت معصومین(ع) و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در راه آزادی قدس شریف قدم بر می دارند.
اینجانب و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان فارس همراه و همگام با تمام آزادی خواهان جهان و مردم ایران اسلامی، ضمن گرامیداشت این ایام بزرگ و مبارک، انزجار و تنفر خود را از هرگونه ظلم و ستم در جهان بخصوص اعمال فجیع و ظالمانه رژیم اشغالگر قدس شریف اعلام می داریم و مستحکم تر از قبل در جهت اعتلای اسلام و دفاع از قرآن و اهل بیت (ع) و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی گام بر خواهیم داشت.

علی بوستانی
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس

حوزه خبر: 
دفترمدیرعامل
تاریخ خبر: 
۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۰۰بعدازظهر
خبر